Новинка нашого інтернет-магазину сумка Гуччі http://popbrandstore.com.ua/ сумка Gucci 'Ophidia GG'
Бежева середня сумка "Ophidia GG" з верхніми ручками від Gucci (Гуччі). Застібка на блискавці зверху, шкіряні верхні ручки, коричнева шкіряна окантовка, золотиста фурнітура, внутрішня прорізна кишеня, внутрішня кишеня на блискавці, логотип GG, фірмова зеленувато-червона смужка Web, знімна лямка на плече.
| Глибина: | 12 см |
|---|---|
| Ручка: | 9 см |
| Ширина: | 26 см |
| Висота: | 28 см |
Кмплектація: брендова коробка, пильовик, документи.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Ручки | Дві |
| Розмір | Середній |
| Ширина | 12 мм |
| Колір | Бежевий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 26 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Тип сумки | Конверт |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴







