Новинка нашого інтернет-магазину сумочка LOUIS VUITTON Pochette Metis Monogram http://popbrandstore.com.ua/
Мініатюрний силует Pochette Metis є втіленням справжньої елегантності. Компактна конструкція з м'якої шкіри Monogram Empreinte приховує безліч практичних кишень і відділень.
Матеріал: Шкіра Monogram Empreinte;
Колір: чорний;
Розмір: довжина 25 см, висота 20 см, товщина 10,5 см
Колір фурнітури: золотий;
Підкладка: з текстилю
Має два відділення. Комплектація: коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут : http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram @popbrandstore.com.ua також @brand_mens_store підписуйтесь будемо раді Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Детальніше: https://popbrandstore.com.ua/p557310681-stilnye-zhenskie-kedy.html
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10.5 мм |
- Ціна: 6 200 ₴









