Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Кожна дівчина хоче мати у своєму гардеробі класику моди, і саме ці аксесуари стануть Вашою підмогою під час створення унікального образу. Прекрасна ергономіка, висока функціональність і простота в догляді — це далеко забезпечений перелік переваг.
Louis Vuitton представляє оновлену версію культової моделі сумки Neverfull. Зазирніть у неї, щоб оцінити вишуканість її виконання. Новий дизайн інтер'єру дивує барвистою підкладкою з текстилю та деталями, натхненими спадщиною й архівами Дому. А знімний клатч на блискавці можна носити окремо або використовувати як додаткову кишеню. Варіанти підкладки в яскравих відтінках додають колірний акцент позачасовій класиці канви Monogram
Деталі:
40 x 33 x 20 cm
(довжина x висота x ширина )
- Новий дизайн внутрішнього пристрою, натхненний елементами з архівів Louis Vuitton
-Посередині кишеня з підкладкою з текстилю
-Знімний клатч на блискавці з підкладкою такого ж кольору, як підкладка сумки
-Відчинок із натуральної ялової шкіри
- Металеві деталі золотистого кольору
у комплекті косметичка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Квадратна |
| Тип застежки | Без застібки |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Спадщина |
- Ціна: 5 800 ₴










