Кошелек Louis Vuitton Pallas Wallet — це стиль, якість і функціональність. Неповторний дизайн, витончена форма та впізнаваний стиль Louis Vuitton простежується в кожній деталі.
Аксессуар виготовлений із канви Monogram у поєднанні з м'якою шкірою теляти. Класичне забарвлення канви, декороване оздобленням із червоної шкіри та гаманець має особливо жіночний та витончений вигляд. Він такий зручний і практичний, що з ним можна хоч на край світу, у нього з легкістю помістяться всі жіночі дрібниці.
Усередині гаманця є два відділення для купюр, кишеня на блискавці для дрібниць, а також 8 відділень для банківських, дисконтних і візитних карток.
На фурнітурі замочка вигравіюваний логотип LV.
Комплектується коробкою Louis Vuitton та паспортом.
| Матеріал | Шкіра натуральна |
| Колір | коричневий |
| Колір фурнітури | Золото |
| Деталі | |
| Розміри | 20.0 x 10.0 x 3.0 см |
Наші реальні фото!
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 20 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴






