Матеріал: натуральна шкіра
Колір: чорний
Параметри виробу: Висота 18 см, ширина 28 см, глибина 10 див. До комплекту входить: коробка, пильовик.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Спіть придбати, залишки обмежені, оскільки дуже популярні!
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Без застібки |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 600 ₴










