Новинка нашого інтернет-бутика www.popbrandstore.com.ua
Сумочка Шанель — прекрасний аксесуар і до джинсів, і до сарафана в богемному стилі. За популярністю та впізнаваністю ця сумка посідає перше місце в рейтингах, і причин тому безліч. Це й оригінальний дизайн, і довгий витончений ланцюжок зі шкіряним переплетенням, що замінює звичайний нудний ремінець, і логотип Шанель, як-от перехрещені букв СС.
Сумка закривається на фірмовий поворотний замк.
Комплектація: фірмова коробка, пильовик, документи.
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Матеріал: натуральна шкіра, замша Цвет: коричневий Розмір: ширина 34 см, висота 25 см, товщина 14 см Колір фурнітури: золото Підкладка: текстиль Опис: одне основне відділення, одна бічна кишеня. Закривається сумка на замок, довжина ручки регулюється. |
|
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴











