Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Натхненням для створення елегантного аксесуара розміру BB послугувала легендарна косметичка Nice Vanity. Чарівна компактна модель ідеальна для зберігання туалетного приладдя та засобів для догляду. Внутрішня кишеня на застібці-блискавці зручна для найцінніших дрібниць.
Характеристики
24 x 18 x 14.5 см
(Довжина x висота x ширина)
- Канва Monogram
- Підкладка з канви, що миється
- Оздоблення з ялової шкіри
- Металеві деталі золотистого кольору
- Застібка-блискавка з двома бігунками
- Висока місткість
- Кишеня на блискавці під клапаном
- Кілька внутрішніх плоских кишень
- Ручка: Одинична
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴









