Новинка нашого інтернет-бутика www.popbrandstore.com.ua
Сумочка Шанель — прекрасний аксесуар і до джинсів, і до сарафана в богемному стилі. За популярністю та впізнаваністю ця сумка посідає перше місце в рейтингах, і причин тому безліч. Це й оригінальний дизайн, і довгий витончений ланцюжок зі шкіряним переплетенням, що замінює звичайний нудний ремінець, і логотип Шанель, що перехрещуються, у формі літер СС.
Довгий ланцюжок завдовжки 120 см дає змогу носити сумочку через плече.
Усередині є кишенька на блискавці, серійний номер. На зворотному боці накладна невелика кишеня.
Сумка закривається на фірмовий поворотний замк.
Комплектація: фірмова коробка, пильовик, документи, картки
| ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Матеріал: натуральна шкіра/хутро Цвет: коричневий Розмір: ширина 26 см, висота 18 см, товщина 9 см Колір фурнітури: золото Підкладка: шкіра Опис: одне основне відділення, одна бічна кишеня. Закривається сумка на замок, довжина ручки регулюється. |
|
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Конверт |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 800 ₴










Відправка з 25 квітня 2026
