Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
сумка-хобо Jackie середнього розміру, яка представила новий погляд бренда на класичну модель 1958 року, присвячену Жаклін Кеннеді Онесіс. золотиста фурнітура, бавовняна підкладка, внутрішня кишеня на блискавці, кишені для смартфона, довжина ременя 19 см, металева застібка.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: бордо
Розмір: Ширина 28 смВисота 19 см Глибина 4 см Ремінець 19 см
Комплектація: пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | frame bag |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бордовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 700 ₴









