Наш Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся там усі новинки!
Всесвітньо відомий концептуальний дизайнер, Антоніо Вакарело, надав нові відчуття класичному модному дому Saint Laurent, віддаючи данину автентичним принципам французького бренда. Під його чуйним керівництвом такі поняття, як «молодість», «вільність» і «рок-н-рольний шик», набули нових значень.
Чорна шкіряна сумка Saint Laurent (Сен Лоран). Відкидний клапан зверху, бляшка з логотипом спереду, стьобаний ефект, кілька внутрішніх відділень, задня прорізна кишеня, чіпкова лямка на плече.
- Параметри виробу: Висота 29 см, довжина 43 см, глибина 9 см
- Комплектація пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
- Ціна: 6 500 ₴











Відправка з 25 квітня 2026
