Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Наш Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся там усі новинки!
Ерме — це предмет водіння і стовідсоткова ознака розкоші.
Це самостійний бренд і річ, яка встигла стати легендарною за порівняно короткий термін — перша сумка цієї моделі була випущена 1984 року. Відтоді інтерес до них не спадає.
Ця брендова сумка має одну центральну секцію і дві бічні кишеньки, одна з яких закривається на блискавку. Закривається сумочка на ексклюзивний замк. Знизу містяться захисні ніжки.
Ці Сумки належить до обраних і призначена для тих, хто може акцентувати на власному статусі та значущості.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: чорний
Розмір: довжина 30 см, висота 26, товщина 13 см
Колір фурнітури: срібло
Підкладка: шкіряна
Опис: у сумці одне основне відділення, укомплектована коробкою, чохлом для зберігання, документами, замочком і двома ключиками.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спадщина |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 9 800 ₴











