Наш Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся там усі новинки!
Матеріал: натуральна гладка шкіра, текстиль
Внутрішнє оздоблення: шкіра;
Розмір:
| Глибина | 8 см |
| Висота | 20 см |
| Ремінь | 49 см |
| Ширина | 23 см |
Колір: коричневий
фурнітура — золото
Комплектація коробка, пильовик, документи
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки!
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴







Відправка з 24 квітня 2026
