Наш Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся там усі новинки!
Сумка Gucci SHOPPING bag преміум'якість повний бренд комплект-паковання
Розмір: 36 см 28 см 14 см
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 500 ₴









Відправка з 24 квітня 2026
