- регульований знімний плечовий ремінь
- одна верхня ручка
- застібка-блискавка зверху
- задня кишеня на блискавці
- основне відділення
- внутрішня накладна кишеня
- підкладка з бавовняного полотна
Матеріал: натуральна гладка шкіра;
Внутрішнє оздоблення: шкіра
Розміри продукту
| Глибина | 11 см |
| Висота | 15 см |
| Ремінь | 70 см |
| Ширина | 24 см |
Колір: коричневий
фурнітура — золото
Комплектація пильовик
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки!
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴







