Новинка нашого інтернет-бутика www.popbrandstore.com.ua
Великий напис «Rive Gauche» на бежевій сумці Noe відсилає до району Парижа, де в 1960-х Ів Сен-Лоран відкрив перший бутик. Лаконічний аксесуар виготовлений із міцного та водночас легкого льону, а щільні ручки — з м'якої матової шкіри чорного кольору. У внутрішню накладну кишеню на блискавці поміститься смартфон, а в основне відділення — планшет, парасолька та гаманець.
Параметри виробу: Висота 35 см, ширина 45 см, глибина 15 см, довжина ремінця 50 см.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Призначення | Для жінок |
| Регулювання розміру | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Джинс |
| Тип | Міський |
| Наявність коліс | Без коліс |
- Ціна: 6 400 ₴










