Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/ LOUIS VUITTON CROISETTE
Компактну та м'яку модель Croisette вирізняє різноманітність вишуканих деталей і бездоганна функціональність, що дає їй шанс стати вашою улюбленою сумкою. Знімний пензель додає чарівності цій елегантній моделі. Сумка надзвичайно універсальна: її можна носити в руці, на плечі або через плече.
25.0 x 17.0 x 9.5 cm
(довжина x висота x ширина )
- Плоска ручка
- Ремінь для носіння на плечі або через плече
- Канва Damier Ebène
- Оздоблення з натуральної ялової шкіри
- Золотиста фурнітура
- Клапан с застежкой
- Знімний пензель із натуральної ялової шкіри
- Внутрішня плоска кишеня
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Конверт |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 6 000 ₴












