Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
У сезоні весна-літо 2021 року Алессандро Мікеле доповнив лінію сумок Ophidia невеликою моделлю у формі трапеції. Аксесуар виготовили з міцного канваса з фірмовим патерном GG Supreme та фактурної шкіри (матеріали виготовили й обробили з дбайливим ставленням до природи).
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: коричневий
- Параметри виробу: Висота 27 см, ширина 32 см, глибина 12 см, довжина ремінця 107 см. У комплект входить: кооробка, пильовик.
Комплектація: фірмова коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴











