Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Знакова капелюшна коробка Louis Vuitton, перетворена на чарівну сумку, яка чудово підійде для денного або вечірнього образу.
Ексклюзивна модель невеликого, але практичного розміру (вміщує iPhone 7) представлена у двох варіантах: класична канва Monogram з оздобленням з ялової шкіри та стильна канва Reverse Monogram з оздобленням із чорної шкіри теляти.
17.5 x 16.5 x 7.5 cm
(довжина x висота x ширина )
- Канва Monogram
- Оздоблення з натуральної ялової шкіри
- Підкладка зі шкіри ягняти
- Золотиста фурнітура
- Регульована шкіряна ручка зверху
- Знімний регульований шкіряний ремінь
- Знімний шкіряний тримач для пропуску
- 4 захисні заклепки на дні
Має два відділення. Комплектація: коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Форма | Кругла |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 17.5 мм |
| Довжина | 16.5 мм |
| Ширина | 7.5 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴










