Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/ сумочка Prada 22 см шкіра сафіано
В осінньо-зимову колекцію 2021 року Міучча Прада додана невелика сумка з регульованим плечовим ременем. Для пошиття аксесуара, натхненного моделлю 2005 року, дизайнер вибрала фірмову сап'янову шкіру. Виріб доповнили знімними деталями: ажурним ланцюжком із великими ланками, брелоком і футляром, у якому зручно зберігати смартфон.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴










