Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Louis Vuitton Pochette Metis нереально зручна сумка, яка завдяки своїм відділенням нарешті дасть змогу організувати у Вашій сумочці лад!
За кількістю кишень їй може позаздрити будь-яка модель від Louis Vuitton, водночас Pochette Metis досить компактна й акуратна за своєю формою і стилем.
Усередині сумки є два великі відділення та дві накладні місткі кишені. Зі зворотного боку — накладна кишеня на блискавці. Підкладка виготовлена з велюру шоколадного кольору.
Сумочка Pochette Metis виготовлена з міцного зносостійкого матеріалу — канви Damier, якому не страшний ні дощ, ні морози. Ручка та оздоблення виготовлені з високоякісної шкіри кольору слонової кістки.
Позолочена фурнітура витончено доповнює стиль сумки в поєднанні з фірмовим візерунком на канві. Louis Vuitton Pochette Metis вдало знайде себе з будь-яким вбранням, чи то діловий стиль, чи то смарткежуал.
Комплектується пилозахисним мішечком Louis Vuitton для зберігання та паспортом.
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: синій;
Розмір: довжина 25 см, висота 20 см, товщина 10.5 см
Колір фурнітури: золотий;
Підкладка: з текстилю
Має два відділення. Комплектація: коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram @popbrandstore.com.ua також @brand_mens_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 10.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴




