Всесвітньо відомий концептуальний дизайнер, Антоніо Вакарело, надав нові відчуття класичному модному дому Saint Laurent, віддаючи данину автентичним принципам французького бренда. Під його чуйним керівництвом такі поняття, як «молодість», «вільність» і «рок-н-рольний шик», придбали нові значення.
таємна шкіряна сумка 'Niki Chain' від Saint Laurent (Сен Лоран). Відкидний клапан зверху, бляшка з логотипом спереду, стьобаний ефект, кілька внутрішніх відділень, задня прорізна кишеня, чіпкова лямка на плече.
- Параметри виробу: Висота 22 см, довжина 28 см, глибина 10 см
- Комплектація пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 400 ₴











