-
Глибина 7 см Висота 16 см Ремінець 49 см довжина 22.5 см - натуральна шкіра, колір чорний, повний комплект паковання
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Конверт |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 22.5 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴








