Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Шкіряна сумочка від Gucci.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: бежевий
Розмір: 16 см/10 см/5 см
Комплектація: коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Конверт |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴





