Жакмюс-сумка через плече Le Bambino
Jacquemus поклав початок моді на мінісумки ще в сезоні AW17 і відтоді став ключовим гравцем у сфері розкішних виробів зі шкіри. Ця довга сумка Le Bambino — новітнє поповнення в родині Le Bambino. Вона виготовлена з гладкої гладкої телячої шкіри та прикрашена фірмовою табличкою золотистого кольору з логотипом.
- Параметри виробу: Висота 18 см, довжина 27 см, глибина 6 см
- Комплектація коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AW |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Без застібки |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴







