Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Чіткий і строгий силует цієї сумки має незмінну актуальність, а яскравий кольоровий ремінь відбиває ультрамодні тенденції.. Її можна носити за ручки в руках або на згині ліктя, а за допомогою знімного ременя – на плече. Магнітна застібка забезпечить надійний захист ваших речей, розміщених у зручних внутрішніх кишенях.
24.0 x 20.0 x 8.0 cm
(довжина x висота x ширина )
(довжина x висота x ширина )
- Канва Monogram
- Підкладка з мікрофібри
- Золотиста фурнітура
- Знімний ремінь
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в ITelegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴









