Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Сумка GG Marmont увійшла в колекцію сезону весна-літо 2021 року. Для пошиття моделі майстра марки, заснованої Гуччі Гуччі, використовували м'яку стьобану шкіру з легким глянсовим блиском. Велика пряжка у формі GG-емблеми кольору античного золота перегукується з ланцюжком на комбінованому плечовому ремені, який можна перетворити на дві ручки. Всередину помістяться телефон, паспорт і гаманець.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: білий
- Параметри виробу: Висота 15 см, ширина 22 см, глибина 7 см, довжина ремінця 107 см.
Комплектація: фірмова коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Конверт |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 400 ₴






