Новинка нашого інтернет-бутика www.popbrandstore.com.ua СУМКА DIOR BOOK TOTE С ВЫШИТЫМ УЗОРОМ
Сумка Dior Book Tote з тканини з вишитим візерунком Dior Oblique синього кольору.
- Модель можна носити в руці або на плечі Розміри: 41,5 x 35 x 18 см
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Колір | Синій |
| Ширина | 41 мм |
| Призначення | Для жінок |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Джинс |
| Наявність коліс | Без коліс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴



