Новинка! У нашому інтернеті-намиті сумочка Dior
Відкриваючи колекцію осінь 2020, створену Силою Грацією К'юрі, Dior представляє Dior Bobby: ця нова сумка втілює собою незмінну сучасність і слугує нагадуванням про улюбленого собаку Крістіана Діора, ім'ям якої були названі багато образи.
Dior Bobby — сумка в стилі хобо, яка вирізняється витонченими лініями та гармонійними пропорціями. Ця модель великого формату виготовлена з хромової телячої шкіри білого кольору з м'яким замшевим оздобленням усередині. Металева фурнітура кольору зістареного золота надає їй додаткової витонченості. Завдяки знімному ременю з вишивкою Dior Oblique її можна носити на плечі, через плече або в руці.
- Застежка с клапаном.
- Магнітна застібка з декоративною пряжкою "CD" спереду.
- Тиснений напис "30 Montaigne" ззаду.
- Кишеня ззаду.
- Внутрішня плоска кишеня.
- Можна носити в руці, на плечі або через плече в комплекті 2 ремені
- Розміри: 22 x 8 x 19,5 см.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bobby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Конверт |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 500 ₴








