Новинка нашого інтернет-магазину сумочка http://popbrandstore.com.ua/ LADY D I O R
Сумка Lady Dior втілює в собі уявлення Будинку про елегантність і красу. Елегантний і вишуканий, непідвладний часу стиль зроблений з овечої шкіри Ethereal сірого кольору з відстрочкою Cannage, що створює миттєво впізнавану стьобану текстуру. Підвіски DIOR з металу з блідо-золотим покриттям надають елегантності. Сумку Lady Dior середнього розміру зі знімним тонким шкіряним плечовим ременем можна носити в руці або через плече.
- Тонкий, регульований і знімний плечовий ремінь
- Внутрішня кишеня на блискавці
- Велика накладна кишеня
- Сумка може поєднуватися з різними ремінцями з вишивкою.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: сірий
Розміри: 24 х 20 х 11 см
Комплектація: фірмова коробка, пильовик.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Ручки | Дві |
| Розмір | Середній |
| Ширина | 11 мм |
| Колір | Сірий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 24 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Форма | Квадратна |
| Тип сумки | Сумка Келлі |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴





