Еді Сліман додав стьобану модель College Monogram в осінньо-зимову колекцію 2017 року. Для створення сумки з короткою ручкою та знімним плечовим ременем-ланцюжком використана матова зерниста шкіра. Трикутний клапан із кнопкою прикрашений монограмою, складеною з ініціатив Іва Сен-Лорана.
Висота 21 см, ширина 30 см, глибина 8 см,
Колір: СІРИЙ. колір фурнітури — срібло.
Натуральна шкіра. Комплектація: пакет фірмовий, пильовик, документи.
У нашому інтернет-магазині PopBrandStore Ви можете придбати люкс копію бренда Сен Лоран Париж.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Конверт |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴






