Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Саме на вулиці Rue des Capucines у Парижі Louis Vuitton відкрив свій перший магазин. Сумка Capucines, непідвладна часу, як і сам Дім Louis Vuitton, зробить будь-який образ елегантним і вишуканим. Ця розкішна модель, виготовлена з грубозернистої шкіри Taurillon у поєднанні з чудовою шкірою пітона, прикрашена деталями, що нагадують про спадщину Дому: ініціативами LV, розкішними кільцями-кріпленнями та майстерними квітками Monogram на кришці. Завдяки своїм просторим внутрішнім відділенням ця сумка прекрасно підійде як для роботи, так і для прогулянок по магазинах.
Унікальну кришку сумки можна закривати двома способами: повністю перекривати два внутрішні відділення — і тоді на кришці видно квітку Monogram, або прибрати кришку всередину сумки, відкриваючи металеві ініціали LV.
Комплектується пилозахисним мішечком Louis Vuitton для зберігання та паспортом.
Практична, завжди доречна Louis Vuitton Capucines ― вона просто створена для того, щоб сподобатися всім.
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: чорний;
Розмір: ширина 32 см, висота 18 см, товщина 9 см
Колір фурнітури: золотий;
Підкладка: шкіряна
Має два відділення, ПОВНИЙ БРЕНД КОМПЛЕКТ ПАКОВАННЯ
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Ручки | Одна |
| Розмір | Середній |
| Ширина | 32 мм |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Відділення | 2 основних |
| Довжина | 9 мм |
| Підкладка | Так |
| Висота | 18 мм |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Форма | Квадратна |
| Тип сумки | Ділова |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Жорстка |
| Виробник | Спадщина |
| Тип застежки | Замок |
- Ціна: 5 600 ₴







