Аксесуари бренда легко впізнати за монограмою Касандра, складеною з ініціатив Іва Сен-Лорана. Не виняток та чорна сумка Sunset: знаковий декор тут виготовлений зі сріблястого сплаву. Для створення моделі вибрали м'яку матову шкіру. Довгий ремінь-ланцюжок можна скласти, перетворивши на дві короткі ручки. Всередину помістяться гаманець і телефон.
Параметри виробу: Висота 19 см, ширина 27 см, глибина 10,5 см, довжина ремінця 90 см.
Колір: сірий. колір фурнітури — срібло. Натуральна шкіра. Комплектація: коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 27 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Сірий |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Клатч |
| Відділення | 1 основний |
- Ціна: 6 400 ₴








