У колекцію сезону весна-літо 2019 року увійшла чорна невелика сумка Lou. Модель зі стьобаним шевронним візерунком зшита з м'якої матової шкіри. Їх такого ж матеріалу виготовлений об'ємний знімний пензлик і брелок із золотистою пластиною. Аксесуар із регульованим плечовим ременем прикрашений монограмою, складеною з ініціатив Іва Сен-Лорана. В основне відділення помістяться окуляри, гаманець, смартфон.
Параметри виробу: Висота 15 см, ширина 22 см, глибина 6 см, довжина ремінця 140 см.
Колір: чорний. колір фурнітури — срібло. Натуральна шкіра. Комплектація: коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 22 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Клатч |
| Відділення | 1 основний |
- Ціна: 5 600 ₴







