Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Коричнева стьобана сумка на плечевід Gucci.
Ланцюгова лямка на плече, золотиста фурнітура, відкидний клапан на магніті, внутрішня кишеня на блискавці, внутрішня клеймо з логотипом.
Застібається сумка на замочок-застібку. Носити її можна на плечі, для цього вона має акуратний ланцюжок.
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: чорний
Розмір: 25.0 x 18.0 x 8.0 см
Комплектація: коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Конверт |
| Відділення | 1 основний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴








