MAXI SHOPPING BAG✨
Yves Saint Laurent
• натуральна шкіра
• всі бездоганні логотипи та симетрія
• чітке гравіювання на фурнітурі
• серійний номер
Фірмова комплектація:
Велика коробка-трансформер на магнітах із ручками, картка, пильовик, бренд стрічка
Розмір: 38/58"43"8 см
Преміум'якість
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 43 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 38 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Форма | Трапеція |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стиль | Універсальний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Шопер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴












