Новинка нашого інтернет-магазину сумочка Dior сумочка Dior SADDLE BAG http://popbrandstore.com.ua/
ОПИСУнікальна сумка-сідло, розроблена Джоном Гальяно під час його перебування в будинку Dior, знову повернулася в моду. Через 20 років Марія Грація К'юрі вирішила перевипустити цю легендарну модель і зробила її частиною нової колекції. Креативний дирекор про сумку-сідлу розповідає: «Saddle bag у колекції осінь-зима 2018/2019 — це моя спроба переосмислити ще одну знакову річ для дому». Ця невелика сумочка зі шкіри має форму сідла, а незмінний атрибут Dior Saddle — брелок-буква D скидається на драбини. Усередині сумочки одне відділення та маленька кишеня на змійці.
Справжня вінтажна сумка Christian Dior у жокейському стилі. Фірмова вишивка зовні, окантовка підкреслює фігурний силует. Букви логотипу підкреслюють шкіряні ремінці, спереду виріб застібається на липучку. Коротка ручка. Лляна підкладка з кишенею на блискавці.
Матеріал: шкіра;
Колір: білий
Розмір: Довжина 25 см х висота 20 см х ширина 7 см
Комплектація: фірмова коробка, пильовик, документи.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Колір | Білий |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Конверт |
| Відділення | 1 основний |
- Ціна: 5 800 ₴






