Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Жіноча сумочка Ерме
Матеріал: натуральна шкіра;
Колір: молочний;
Розмір: довжина 23 см, висота 18 см, товщина 8 см
Колір фурнітури: срібло;
Має два відділення. Комплектація: пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 23 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Квадратна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Молочний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Конверт |
| Відділення | 2 основних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴








