Біла шкіряна сумка 'GG Marmont' від Gucci (Гуччі). Регульована лямка на плече, застібка на блискавці, пряжка GG, внутрішня прорізна кишеня, візерунок шеврон, золотиста фурнітура.
Сумочка через плече застібається на блискавку.
Усередині дві накладні кишені для мобільного та дрібниць.
Фурнітура з покриттям під золото, регульований ремінець для носіння на плечі.
Комплектується коробкою, пилозахисним мішечком для зберігання, сертифікатами та картками автентичності.
Сумочка через плече застібається на блискавку.
Усередині дві накладні кишені для мобільного та дрібниць.
Фурнітура з покриттям під золото, регульований ремінець для носіння на плечі.
Комплектується коробкою, пилозахисним мішечком для зберігання, сертифікатами та картками автентичності.
Купити сумку ви можете в інтернет- бутике http://popbrandstore.com.ua/ оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши нам.
Деталі:
колір чорний
матеріал — натуральна шкіра
розмір - 24.0 x 13.0 x 8.0 см
фурнітура - золото, всередині один відділ, у якому є відкритий кишеня.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 24 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Клатч |
| Відділення | 1 основний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴










