Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Елегантна косметичка Nice Vanity виготовлена в стилі легендарного багажу Louis Vuitton. Функціональна модель із класичної канви Monogram ідеальна для зберігання туалетного приладдя та аксесуарів. Смачна обробка з ялової шкіри, контрастна фурнітура золотистого кольору та застібка-блискавка з гравіюванням LV підкреслюють вірність традиціям Дому.
Характеристики
24 x 18 x 14.5 см
(довжина x висота x ширина)
- Канва Monogram
- Підкладка з канви Monogram
- Оздоблення з ялової шкіри
- Фурнітура золотистого кольору
- Двостороння застібка-блискавка
- Містка модель
- Внутрішня плоска кишеня
- Подвійна внутрішня плоска кишеня
- Ручка: Одинична
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 24 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Квадратна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Відділення | 2 основних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴








