-
Глибина 6 см Висота 16 см Ремінець 49 см Ширина 25 см - натуральна шкіра, колір коричневий
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Середній |
| Тип застежки | Магніт |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Конверт |
| Відділення | 1 основний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴







