Новинка нашого інтернет-магазину сумочка LOUIS VUITTON MULTI POCHETTE http://popbrandstore.com.ua/
Унікальний дизайн аксесуара Multi Pochette об'єднує в собі два клатчі різного розміру та гаманець для монет Round Zip. Легендарна канва Monogram у поєднанні з оздобленням, прикрашеним мініатюрним принтом Monogram, підкреслює вірність традиціям Дому. Знімний ланцюжок золотистого кольору та регульований плечовий ремінь із жакардовим підписом Louis Vuitton дають змогу носити стильний аксесуар у різних варіаціях.
Характеристики
24.0 x 16.0 x 6.0 cm
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 6 000 ₴










