Аксесуар дійсно ексклюзивний. І справа не тільки в гладкій шкірі майстерної вичинки, ефектному виготовленню, а в неординарному характері сумки.
Зовнішнє відділення сумки Fendi легко відкривається, а під час закриття фіксується магнітним тримачем із фірмовою емблемою. Внутрішня кишенька має застібку на блискавці.
Сумку Fendi можна носити як у руці, так і на плечі, використовуючи знімний плечовий ремінь.
У нашому інтернет-бутиці PopBrandStore Ви можете придбати
Матеріал: натуральна гладка шкіра;
Внутрішнє оздоблення: шкіра;
Розмір: 280 x 24.0 x 12.0 см
Колір: коричневий
фурнітура — золото
Комплектація: коробка, пильовик, документи
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки!
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 28 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Трапеція |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴







Відправка з 23 квітня 2026
