Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Попри мініатюрний розмір сумка допоможе виділитися з натовпу. Потрібний тон задають грановані прозорі кристали, якими повністю покрили аксесуар із м'якої шкіри. Олександр Венг доповнив модель тільки короткою чорною ручкою, прикрашеною білим логотипом марки. Всередину помістяться смартфон, дзеркало та помада
- Параметри виробу: Висота 9,5 см, ширина 15,5 см, глибина 5,5 см, довжина ремінця 35 см. До комплекту входить: пильовик.
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 16 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Квадратна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Сріблястий |
| Розмір | Малий |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Замок |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Клатч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴







