| Матеріал | Шкіра натуральна |
| Колір | чорний |
| Колір фурнітури | Золото |
| Деталі | |
| Розміри | 12 x 9.5 x 2.5 см |
Наші реальні фото!
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balenciaga |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 12 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 2.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴






