Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/ клатч LOUIS VUITTON
Стильний клатч з канви — ідеальне рішення для зберігання найнеобхіднішого. Дві знімні кишені, одна з яких доповнена відділеннями для банківських карток, надають дизайну виняткової функціональності. Завдяки знімному ременю-ланцюжку золотистого кольору універсальний аксесуар прикрасить образ як клатча або модель на плече.
Характеристики
21 x 12 x 3 см
(довжина x висота x ширина)
- Колір молочний
- Канва Monogram
- Ялова шкіра
- Оздоблення з канви Monogram і ялової шкіри
- Підкладка з текстилю
- Фурнітура золотистого кольору
- Довжина плечового ременя: 55,5 см
- Застібка-кнопка
- Містке відділення
- Знімна кишеня на блискавці
- Знімна плоска кишеня з 8 відділеннями для банківських карток
- Внутрішня плоска кишеня
- Ланцюжок: Знімна
- Мінімальна довжина ланцюжка під час носіння: 53.0 см
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 21 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Квадратна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Молочний |
| Розмір | Малий |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Клатч |
| Відділення | 1 основний |
| Виробник | Favorite |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴




