Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Чарівна сумка-багет Loop, створена Ніколемя Перс'єром для колекції Круїз — 2022, виготовлена у формі півмісяця. Натхненням для дизайну слугувала архівна модель Croissant. Компактний аксесуар доповнюють ланцюжок і ремінь зі шкіри, що дають змогу створювати стильні варіації образу. Блискавку зовнішньої кишені прикрашає бігунок LV Circle.
23 x 13 x 6 см
(довжина x висота x ширина)
- Вощена канва Monogram
- Оздоблення з ялової шкіри VVN
- Підкладка з мікрофібри
- Фурнітура золотистого кольору
- Зовнішня кишеня на блискавці
- Бігунок блискавки LV Circle
- Застібка-блискавка
- Ремінь: Знімний, регульований
- Мінімальна довжина ременя під час носіння: 35.0 см
- Максимальна довжина ременя під час носіння: 50.0 см
- Ланцюжок: Знімна
- Мінімальна довжина ланцюжка під час носіння: 25.0 см
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 23 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Квадратна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Клатч |
| Відділення | 1 основний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴








