Дуже приємно спостерігати за тим, що, залишається недоторканою внутрішня концепція дизайну Saint Laurent — концепція зручності, лаконічності та шику, у такий спосіб зберігаючи любов давніх шанувальників, і завойовуючи серця сучасних модниць. Ця сумка — просто незамінний вечірній аксесуар.
Клатч Yves Saint Laurent досить місткий і дає змогу взяти із собою флакон парфумів, пудру, ключі, гаманець і смартфон за розмірів:
Довжина 22 х Висота 16 х Ширина 6,5 см.
Колір: чорний. колір фурнітури — золото.
Натуральна шкіра. Комплектація: коробка, пильовик, документи.
Всі фото відповідають реальному вигляду виробу.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Магніт |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 6.5 мм |
- Ціна: 5 600 ₴






