Рюкзак може одночасно бути зручною альтернативою звичної сумки та модним аксесуаром. Невелика модель із круїзної колекції 2021 року — найкраще підтвердження. З
- матеріал Текстиль
- колір синій
- Параметри виробу: Висота 42 см, ширина 30 см, глибина 19 см, довжина ремінця 87 см. До комплекту входить: пильовик.
Всі фото відповідають реальному вигляду рюкзака.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 19 см |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴






