Новинка нашого інтернет-магазину http://popbrandstore.com.ua/
Сумка Montaigne з легендарної канви Monogram, що поєднує ефектний і геометрично чіткий силует із містким та ідеально організованим внутрішнім простором, чудово підійде для ділової жінки. Її можна носити в руці, на лікті або на знімному плечовому ремені, що дає змогу створити ефектний і стильний образ.
39.0 x 23.0 x 15.0 cm
(довжина x висота x ширина )
- Знімний плечовий ремінь
- Оздоблення з необробленої ялової шкіри
- Блискуча фурнітура з латуні золотистого кольору
- Підкладка з мікрофібри бордового кольору
- Одне центральне відділення на блискавці з замком, два широкі відділення, подвійна кишеня для смартфона, одна плоска кишеня
- Захисні заклепки на дні
Всі фото відповідають реальному вигляду сумки.
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Великий |
| Форма | Квадратна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴





Відправка з 03 травня 2026
