Завдяки білому кольору та відсутності яскравого декору сумка Hourglass із весняно-літньої колекції 2021 року має стриманий вигляд, але водночас вона не позбавлена індивідуальності. Вся справа в матеріалі: для пошиття моделі зі знімним плечовим ременем використовували м'яку шкіру. Виріб доповнили знаковою для лінії підвіскою як перша буква прізвища Крістобаля Баленсіаги. Всередину помістяться картхолдер, паспорт і ключі.
- Параметри виробу: Висота 12 см, ширина 23 см, глибина 7,5 см, довжина ремінця 117 см. До комплекту входить: пильовик.
- натуральна шкіра, колір чорний
Інші товари ви можете переглянути тут: на сайті http://popbrandstore.com.ua/ або в Instagram також Telegram канал https://t.me/pop_brand_store підписуйтеся радіватимемо Вам!
095 664 26 95 Elena (Viber)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balenciaga |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Конверт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴





